O nás

Naše společnost byla založena v roce 1996 pod názvem vochoc, s.r.o. Od svého počátku se zabýváme vývojem a výrobou osobních ochranných prostředků proti tepelným rizikům pod vlastní značkou GoodPRO®. Od roku 2010 se intenzivně věnujeme i zásahovým oděvům pro hasiče: FireProgram – značková výstroj pro hasiče. Po téměř 25 letech jsme do svého názvu převzali označení našich produktů GoodPRO®, protože chceme i nadále naplňovat význam svého jména – good protection.
Naše produkty vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů. Máme přímou partnerskou odbornou podporu významných světových výrobců značkových přírodních i syntetických nehořlavých vláken: Lenzing AG, Teijin Aramid BV a PBI Performance Products, Inc.
Pod značkou smartPRO® v posledních letech vyvíjíme a vyrábíme i chytré zásahové oděvy s novou úrovní aktivní ochrany. Díky integrovaným sofistikovaným elektronickým systémům dokáží naše smart oděvy hasiče aktivně chránit, včas ho varovat a komunikovat s ním i jeho velitelem.
Jsme dlouholetým oficiálním partnerem CZECH TFA repre teamu. V roce 2019 náš speciální oděv FR4 FireBull TFA racing vyhrál Český pohár v TFA, Mistrovství České republiky, Mistrovství Evropy i Světové policejní a hasičské hry v disciplínách TFA díky Michalu Brousilovi. GoodPRO® TFA racing team má už více než 50 závodníků všech výkonnostních úrovní.
Svoje produkty pravidelně prezentujeme na nejvýznamnějších evropských i světových výstavách a veletrzích – Interschutz, A+A, Intersec, atp.
Značka GoodPRO® vám dává nejen 100% ochranu a spolehlivost, ale i mimořádné pohodlí a jedinečný komfort. Tím prokazatelně šetří vaše síly a významně tak přispívá k vašemu úspěchu při práci v extrémních podmínkách.

ochrana i komfort  –  síla a úspěch

Teijin Certificate