Bez postavy

O společnosti VOCHOC

VOCHOC Produkty:

Jsme česká certifikovaná společnost – ČSN EN ISO 2001:2009, která se od roku 1996 zabývá vývojem a výrobou osobních ochranných prostředků proti tepelným rizikům pod vlastní značkou GoodPRO. Od roku 2010 intenzivně rozvíjíme i GoodPROFireProgram– značková výstroj pro hasiče.

inovativní materiály

VOCHOC Vývoj a FR inovativní materiály

Své nejlepší ochranné oděvy značky GoodPRO vyrábíme z inovativních materiálů s výrazným podílem přírodních, inherentně a trvale nehořlavých vláken LenzingFR®. Naše ochranné oděvy GoodPRO jsou díky těmto moderním materiálům odolnější proti žáru, teplu i plameni a vykazují i minimální tepelné smrštění a tepelnou setrvačnost.

inovativní materiály

V oblasti vývoje ochranných oděvů jsme neustále v kontaktu s nejmodernějšími technologickými i materiálovými trendy. Společnost VOCHOC je oficiální LenzingQuality Partner pro Českou republiku a má tak přímou podporu předního světového výrobce inovativních přírodních vláken – rakouské společnosti Lenzing AG. Úzce spolupracujeme také s Technickou univerzitou v Liberci a Západočeskou univerzitou v Plzni.

inovativní materiály

VOCHOC Testy

Svoje ochranné oděvy GoodPRO pravidelně testujeme nejen v reálných provozech průmyslových podniků a extrémních podmínkách ohňových polygonů v Čechách, ale i v autorizovaných zahraničních zkušebnách přesně podle platných evropských norem – ISO 13506:2008. Máme k dispozici oficiální předpovědi popálenin našich oděvů GoodPRO od nezávislého švýcarského institutu EMPA a španělského textilního výzkumného ústavu AITEX.

testování v EMPA testování v EMPA testování v EMPA testování v EMPA

  testování v EMPA testování v EMPA

 

Nejvýznamnějším přínosem materiálů s vlákny LenzingFR® je ovšem zcela mimořádný komfort užívání ochranných oděvů GoodPRO. Díky přírodní podstatě vláken LenzingFR® jsou GoodPRO oděvy dokonale prodyšné a oproti ochranným oděvům ze 100 % aramidu velmi dobře propouští tělesné teplo. Uživatel se pak v oděvech GoodPRO při práci nepřehřívá a je dobře termoregulován za všech okolností.

termosnímek LenzingFR

Mimořádná prodyšnost těchto materiálů byla potvrzena srovnávacím testem na Medicínské univerzitě v Grazu, který provedla společnost Lenzing AG.

Termo snímek testovaného oděvu s vlákny LenzingFR® (vlevo) pořízený ve speciální klimatizované komoře se stálou teplotou 35ºC při fyzické zátěži figuranta jasně dokazuje, že tělesné teplo proniká oděvem pryč od těla narozdíl od oděvu ze 100 % aramidu, který tělesné teplo nepropouští (termo snímek vpravo).

Značka GoodPRO vám dává nejen 100% ochranu, ale i mimořádné pohodlí a jedinečný komfort. Tím prokazatelně šetří vaše síly a významně tak přispívá k vašemu úspěchu při práci v extrémních podmínkách.

ochrana i komfortsíla a úspěch

termosnímek 100% aramid

 

VOCHOC Komunikace:

Aktivně a soustavně komunikujeme s uživateli produktů GoodPRO v průmyslu i hasiči. Snažíme se operativně reagovat na potřeby našich zákazníků a prezentovat jim výsledky našeho vývoje a testů.
Tradičně se zúčastňujeme prestižních mezinárodních výstav a veletrhů – Interschutz nebo AA Dusseldorf, ale i největších akcí prezentačních akcí v Čechách např. PyroCar. Společnost VOCHOC je také generálním partnerem největšího hasičského zpravodajského serveru Požáry CZ.
VOCHOC Komunikace

VOCHOC Podpora:

Samozřejmostí pro nás je odborná podpora našich obchodních partnerů i koncových zákazníků přímo v místě používání našich produktů GoodPRO nebo jejich přizpůsobení konkrétním specifickým podmínkám dle individuálních přání.

Společnost VOCHOC ale také podporuje nejvýznamnější hasičské akce /mistrovství České republiky v Požárním sportu, Vyprošťování osob z havarovaných vozidel a soutěže TFA. Vochoc je hlavním partnerem extrémního závodu Iron Fire Man Praha. Dlouhodobě podporujeme několikanásobného mistra světa a Evropy v TFA –Lukáše Nováka a plzeňské soutěžní týmy ve Vyprošťování a TFA.

VOCHOC podporuje nejvýznamnější hasičské akce VOCHOC podporuje nejvýznamnější hasičské akce VOCHOC několikanásobného mistra světa a Evropy v TFA –Lukáše Nováka

VOCHOC Partneři:

Jsme výhradním distributorem produktů Devold PROTECTION společnosti Devold of Norway pro Českou republiku. Přinášíme tak zákazníkům velmi kvalitní nehořlavé funkční prádlo Devold SPIRIT,Devold TOTAL nebo Devold SAFE z výhradně přírodních materiálů – Merino vlna a Lenzing FR.

VOCHOC podporuje nejvýznamnější hasičské akce